Góly a asistence za Adamov: Žák (Del Favero)

K už tak veliké marodce přišlo před zápasen tolik omluvenek, že nebylo jisté, zda vůbec nastoupíme do zápasu. Jen pro zajímavost: Zubíček a Gistr po operaci, P. Klíma – zlomené zápěstí, Vorel a Julina – mimo ČR, Dvořák, Kunc a Nečas – zranění, Novotný – pracovní povinnosti, Milfait – indispozice. Tzn., že nám chybělo 10 hráčů základní sestavy! A to ještě jeden dojel pozdě, takže jsme zápas začínali pouze v devíti lidech.

Na klucích bylo vidět odhodlání, což předvedli v první třetině. Se soupeřem jsme stačili bruslit, vytvořili jsme si víc brankových příležitostí a kdybychom šli do kabiny s 2-3 gólovým vedením, nikdo by se nedivil. Jenomže střelný prach jsme všechen použili na příděl Lavinám a od té doby nám to nestřílí. Kluci dostali i video ze zápasu, aby se mohli podívat kde to v zápase vázlo. Doufám, že bude k něčemu dobré.

Ve druhé třetině jsme inkasovali ve 22 a 26 minutě a od té doby převzal iniciativu soupeř. Bruslil, kombinoval, hrál s chutí. Naši kluci se snažili o korigování zápasu, ale byl to marný boj. Zkušenost soupeře zvítězila a pozvolna si dokráčel pro zasloužené 3 body.

Je vidět že mladíci potřebují vedle sebe zkušenost.