Góly a asistence za Adamov:

2x Del Favero (Kilián, Juřena), 2x Kilián (Del Favero, Juřena), Kerbler (Žák), Žák (Novotný) Juřena (Milfait)

Začátek se nám náramně vydařil. Již v 16 vteřině jsme vedli 0:1 gólem Kerblera. Kluci hráli s chutí a skóre začalo narůstat v náš prospěch. Na 0:2 zvyšoval Del Favero a třetí gól přidal Žák. Soupeř začal více bruslit a zrychlil kombinaci. Výsledkem bylo snížení na 1:3. Když Kilián navýšil naše vedení znovu o tři góly, kluci se uspokojili a začali hrát bezstarostný hokej. Mysleli pouze na útočení a zapomínali bránit. Obrana byla neustále pod tlakem a přečíslením. Naši nedisciplinovanost domácí využili a do konce třetiny snížili na rozdíl jediného gólu.

Ve druhé části byla hra vyrovnaná a každé mužstvo vsítilo dva góly.

Do poslední části jsme nastoupili s plánem udržet vedení. Ze začátku se nám to dařilo. Přidali jsme gól a vedli 5:7. Soupeř vrhl všechny síly do útoku. Lépe bruslil a kombinačně naše hráče převyšoval. Po velikém tlaku snížil na rozdíl jednoho gólu a neustále vyvíjel tlak na naši branku. Trochu se přiostřilo a ve hře 4 na 4 domácí srovnali. Z naší strany se nenašel nikdo, kdo by dirigoval ofenzivu. Igor Novotný, který byl jako jediný toho schopen soupeř dobře hlídal a zdvojoval ho. Škoda, že tohoto volnějšího prostoru nevyužili jeho spoluhráči. No a korunovace našeho nedisciplinovaného výkonu byl gól do naší sítě v naší přesilové hře! Mohli jsme ještě v závěru srovnat skóre, ale Milfait místo střely od kruhů nahrával mimo úhel spoluhráči.

Nedisciplinovanost nás stála tři body do tabulky. V první třetině jsme měli nasázet 5-6 gólů a nikdo by se tomu nemohl divit a bylo by po zápase. Kritéria a požadavky na hru splnil pouze druhý útok ve složení Kilián – Juřena – Del Favero, který soupeři nasázel 5 gólů.