Góly a asistence: Thoř (Kerbler), Žák (bez asistence), Zubíček (bez asistence), Klíma Josef (Klíma Pavel)

Domácí od úvodních minut začali ve vysokém tempu a zatlačili nás do našeho obranného pásma. Je až zázrak že svou převahu nezužitkoval gólem. Tento tlak vydržel až do čtvrté minuty. Následně se hra vyrovnala. Dokonce jsme šli do vedení gólem Thoře, který si sjel od modré mezi kruhy a skóroval. Po tomto góle jsme hráli 2x přesilovku 5 proti 3, ale naše střelecká impotence, ležérnost a hra bez pohybu nás připravila o zvýšení vedení. Za přesilovku jsme vystřelili 3x mimo branku a gólman musel zasahovat pouze jednou. Tento nezdar odstartoval zlom v utkání. Domácí v průběhu 47 vteřin vsítili dva góly. Tato situace je posadila do sedla. Sice ještě dvě minuty před koncem první části srovnal skóre Žák a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Druhou část jsme začali stejným způsobem, jakým jsme odehráli přesilové hry. Bez pohybu, přihrávky, střely a bez zápalu. Hráči si neobsazovali své protihráče, nevraceli se. Jedním slovem katastrofa. Obrana byla neustále vystavována přečíslení. Soupeř využil situaci a zahájil demolici, kde v průběhu šesti minut vsítil šest gólů a bylo po zápase. Prostřední část jsme prohráli 7:2!

V poslední části se zápas pouze dohrával ve volném tempu.

Odehráli jsme nepovedený zápas, bez bruslení, nasazení, nahrávky, myšlenky. Až na pár výjimek nikdo nepodal odpovídající výkon svým možnostem. Kdyby bylo kde brát, tak do sestavy k odvetě by dostal málokterý hráč. Za zmínku stojí pouze perfektně zvládnutý blafák Jozefa Klímu, který byl ukázkový.

Doufám, že odveta nás zastihne v lepším rozpoložení.

Odveta se hraje v NEDĚLI 26.2. V 16:30 NA ZS V BLANSKU.