Gól a asistence za Adamov: 3x Klíma Pavel (2x Kilián, Toufar), 2x Vorel (2x Kolenáč)

            Poslední zápas sezóny. Pouze vítězství nám zaručovalo samostatné nájezdy v boji o 5. místo. Hosté sice začali tlakem, ale po pár střídáních se hra srovnala. Adamov převzal iniciativu a šel za vítězstvím. Nejdříve nás poslal do vedení Pavel Klíma a na rozdíl dvou gólu zvýšil kdo jiný než Vorel. Soupeř snížil nevinným nahozením od modré. Před odchodem do šaten zvyšoval na rozdíl dvou gólů znovu Pavel Klíma.

            V úvodu druhé části soupeř snížil a snažil se vyrovnat. Z toho pramenili chyby v obraně a toho využili střelci Pavel Klíma a Vorel.

            Hosté v poslední části snížili slabou střelou z poza obránce. Dobeš kotouč viděl na poslední chvilku a inkasoval. Ale i tak jsme dohrávali s přehledem a soupeře jsme do šancí nepouštěli. Sice v závěru hosté v našem oslabení snížili na rozdíl jednoho gólu, ale čas na vyrovnání již nebyl. Tento výsledek určil, že o 5. místě rozhodnou tři samostatné nájezdy.

Nájezdy jsou vždy vabank. Za Adamov byl určen Vorel - nedal, Kunc - dal, Milfait - nedal. Hráči Hrušek si počínali stejně a po třech nájezdech na každé straně byl stav nerozhodný. Následně se jel pouze jeden nájezd na každé straně. Rozhodl až čtvrtý nájezd. Za hosty se trefil jejich nejlepší hráč Maša a bylo rozhodnuto.