Gól a asistence za Adamov: Klíma Pavel / Kolenáč

Adamov nastoupil vinou zranění pouze s 12-ti hráči. I tak si dokázal v úvodní třetině vytvořit řadu příležitostí a v této části zápasu byl lepším týmem.

V druhé části byla hra vyrovnaná. Do vedení šli domácí po chybě v obraně, když nikým nehlídaný hráč stál u branky a pohodlně skóroval. Zanedlouho uplatnil svůj důraz před brankou Kolenáč a vybojoval puk pro Pavla Klímu, který vyrovnal. V závěru třetiny jsme hráli v oslabení a 4 vteřiny před návratem na led jsme inkasovali.

Poslední část se hrála opatrně z obou stran, nikdo nechtěl udělat chybu. Adamov víc bojoval, ale z přemíry snahy plynula řada faulů. 5 minut v oslabení a z toho 1 minutu 5 na 3 vyčerpalo klíčové hráče. V našem tlaku soupeř využil skulinku v obraně a zvýšil na 3:1. Soupeř se zatáhl do obrany a umně dohrál zápas.

Odveta se hraje za týden v sobotu na ZS v Blansku od 19:45 hod.

Doufáme, že se všichni hráči dají na poslední zápas sezóny do pořádku a v odvetě předvedeme kvalitnější výkon. Pro umístnění na 5. místě potřebujeme zvítězit o tři góly, což v hokeji není nemožné. Celou sezónu nás trápí střelecká impotence a nedokážeme vstřelit gól ani z vyložených gólových příležitostí.