Góly a asistence za Adamov: 2x Vorel (Juřena, TS), Thoř (Kilián), Koubek (Kunc), Klíma P. (Kilián), Juřena (Toufar), Toufar (Kilián)

            Úvod zápasu byl z obou stran opatrný. Gólových hod se neujal nikdo jiný, než s chutí hrající Vorel. Soupeř sice po chybě v našem obranném pásmu vyrovnal, ale Thoř svým důrazem před brankou protlačil puk za záda gólmana domácích.

            Soupeř sice vyrovnal, ale Kunc překrásnou přihrávkou uvolnil Koubka a ten mazácky pod víko strhl vedení na naši stranu. Když Kilián vyslal další pěknou přihrávku na Klímu P., ten nezaváhal a napodobil Koubka střelou pod horní tyč. Domácí hráči začali zoufale útočit a zapomínali na zadní vrátka. Kolenáč vypíchl puk a jel sám. Zastaven byl pomocí faulu a rozhodčí nařídil trestné střílení. Na to poslal trenér nejzkušenějšího hráče Vorla. Vorel předvedl ukázkový blafák a zvýšil již na 2:5. Zdálo se, že mladíci to zabalí, ale opak byl pravdou. Po chybě našeho centra, když nechal volného hráče mezi kruhy korigovali na rozdíl dvou gólů.

            V poslední třetině jsme inkasovali z přesilovky a zápas byl znovu otevřen. Naštěstí vyslal Toufar do brejku Juřenu, který zakončil ukázkovým blafákem. Soupeř znovu po chybě korigoval. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale soupeř ještě odvolal brankáře a pokoušel se o zvrat. Na led z naší strany naskočili mladíci, kteří koncovku nezvládli. Po vyhození puku z našeho pásma se všichni tři útočníci rozjeli jako bez hlavy útočit a propadli. Soupeř trestal a snížil na rozdíl gólu. Naštěstí jsme výsledek ubránili.

            Po dlouhém čekání konečně výhra. Pomalu si sedá nové složení prvního útoku, kde takticky zraje Toufar. Nedostatky přetrvávají v obranné hře v našem pásmu, kde nejsme schopni reagovat na pohyb protihráčů.