Góly a asistence za Adamov: Kunc (sam.), Juřena (Kilián), Klíma P. (Klíma J.)

            Zápas jsme začali katastrofálně a ve 12té sekundě jsme prohrávali 1:0. Soupř měl více ze hry, ale do vyložených šancí se dostával minimálně. Hodně toho vychytal i gólman Dobeš. Na konci třetiny jsme hráli přesilovku, šance na vyrovnání, ale inkasovali jsme.

            Ve druhá části Kunc vypíchl puk, sám si ho dojel a snížil. Bohužel soupeř zanedlouho zase odskočil na rozdíl dvou branek. Naši hráči bojovali až dokonce a po překrásné akci a nahrávce Kiliána snížil Juřena 8 vteřin před koncem třetiny.

            V poslední části hry vyrovnal Klíma P. po přihrávce bratra Josefa. Soupeř se začal bát o výsledek a již nebyl tak nebezpečný. Z náhodné akce šel zase do vedení. V závětu třetiny jsme se snažili o vyrovnání. Šancí na to bylo dost, ale při hře vabank domácí ujel hráč domácích a šťastně dopravil puk do naší sítě. Poté si již výsledek pohlídal.

            Naši hráči předvedli dobrý a bojovný výkon. Příkladem pro všechny byl kapitán Kubíček, který dřel a drel. Neustále nás sráží do kolen neproměňování vyložených šancí. V tomto zápase jich bylo zase opravdu hodně.