Vedení hokejistů Adamova se podařil pořádný majstrštyk. Získali hráče zvučného jména, přitom mladého a plného sil. Po ukončení hráčské kariéry se vrhnul po hlavě do nové funkce ve sportovním úseku na pozici skauta v Kometě Brno. Jedná se o Tomáše Vincoura (34). 

Tomáš je brněnský odchovanec a jednička draftu CHL. Nastoupil v mládežnických reprezentačních výběrech k 56 zápasům, ve kterých zaznamenal stejný počet kanadských bodů. Za seniorskou reprezentaci odehrál 23 zápasů s bilancí 7 bodů (5+2). Proto se nemohl nikdo divit, když se Tomáš Vincour v roce 2009 objevil při draftu NHL. Jako celkově 129. hráče si jej vybral Dallas Stars. První start v NHL si vydobyl tvrdou prací ve WHL a AHL a připsal si jej 9. února 2011. V nejlepší soutěži světa odehrál 95 zápasů kde nasbíral17 bodů (7+10). Tři ročníky nastupoval v Dallasu, kterým byl draftován. Další dva roky strávil v Coloradu, kde pendloval mezi prvním mužstvem a farmou. Krom NHL si vyzkoušel i Kontinentální hokejovou ligu. Zde byl produktivní a za 97 zápasů získal 44 bodů (38+6). Nastupoval v dresech Kazaně a Sibiru Novosibirsk.

Ze svého působení v zámořské NHL a KHL se Tomáš vrátil do Brna v sezóně 2016/2017 a pomohl k zisku mistrovského titulu. O rok později si titul zopakoval. V Extralize nastoupil k 364 zápasům a získal 160 bodů (82+78).

Tomáš je stvořen pro kolektiv a věříme že zapadne bez problému…