Spartak Adamov, z.s., HOKEJOVÝ ODDÍL

Vedení hokejového oddílu lovilo v Jihomoravských vodách a ulovilo Štiky. Z mužstva Štika Rosice, účastníka Krajské ligy Jihomoravského a Zlínského kraje vytáhlo Martina RAŠKU a Jana KROBAUERA. Oba hráči přichází na přestup a tak naplňujeme cíl omlazení mužstva. Jednání byla celkem zdlouhavá a obtížná, ale vedení Štiky Rosice nakonec respektovalo přání hráčů.

Martin RAŠKA(1983) je odchovancem brněnského hokeje, který má mnoho zkušeností z vyšších ligových soutěží. V letech 2002-2009 hrál v 1. ligu a zde nastupoval za týmy HC Slezan Opava a Hokej Šumperk. Nejdelší část své hokejové kariéry odehrál ve druhé lize, kde za svého působení prošel týmy HC Blansko, SKLH Žďár nad Sázavou, VSK Technika Brno, HC ZUBR Přerov, SHK Hodonín, HC Velké Meziříčí a HC Břeclav.

Po delší pauze se k hokeji vrátil a nastupoval za Štiku Rosice v Krajské lize. Letos se rozhodl odejít k nám.

Očekáváme od něj vyztužení obranných řad. Jelikož je univerzál, bude se náramně hodit pro přesilovky i oslabení.

Jan KROBAUER (1988) je odchovancem brněnského hokeje. Jako žáček začínal v Kometě Brno, pak Bulldogs Brno. V dorosteneckém věku hrál za HC Blansko. Od juniorského věku se přesunul zpět do Komety Brno, která hrála 1. ligu. Jako muž nastupoval za Warriors Brno až do sezóny 2013-2014, kdy mužský hokej Warrioru ukončil činnost. Následně se přesunul do mužstva Štika Rosice které hrálo Krajskou ligu.

Od nové sezóny 2020-2021 přestoupil do našeho mužstva.

Očekáváme od něj rychlost a dravost v útočných řadách, hlavně přehled ve hře. Zkušenosti by mohl zúročit při přesilovkách.

Oběma hráčům přejeme hodně štěstí, ať se jim daří a jsou pro naše mužstvo přínosem.