V sobotu 27.6.2020 se konal na „Sklaďáku“ turnaj v nohejbale trojic Adasped cup 2020.

Počasí si s organizátory neustále pohrávalo. Jednou svítilo sluníčko, pak najednou silný déšť a neustále dokola. Záměr byl nachystat a hrát na dvou hřištích, což se podařilo pouze z poloviny. Počasí si neustále dělalo, co chce a když v nočních hodinách řádně zapršelo, museli ředitelé turnaje (u nás je rarita, máme dva ředitele na stejné úrovni) rozhodnout, že pro nezpůsobilý terén se bude hrát pouze na jednom hřišti.

Pod pečlivým dohledem „Bugase“ a ředitelů se prezentovali družstva a provedlo se rozlosování. Prezentovalo se 8 mužstev. Hrálo se systémem každý s každým a na základě umístění se pokračovalo systémem 1. - 8., 2. - 7., atd…

Nasazení bylo vysoké, bojovalo se o každý centimetr hřiště, výkony až překvapující s minimem chyb. Zde se potvrdilo to, že koncentrace na zápasy a nepodcenění soupeře je důležité. V druhé části turnaje se o tom přesvědčil vítěz základní části Piňo, který prohrál s Medvědy, kteří skončili v základní časti poslední.

Všichni bojovali jako lvi, ale koneckonců nešlo ani tak o výsledek, jako se sejít, zasportovat si, pokecat, … Přišli i diváci všech věkových kategorií, což potěšilo. Vše pečlivě sledoval kamerou i Marek Černý.

Již teď se všichni těší na další ročník 2021.