Góly a asistence za Adamov: 3x Vorel (Gistr, 2x Klíma Pavel), 3x Klíma Pavel (3x Vorel), Thoř (Gistr), Hanáček (Klíma Pavel), Mihok (Gistr), Anschlag (Kilián), Šmahel (Klíma Pavel)

Zápas sliboval dobrý hokej, soupeře dělil v tabulce pouze jeden bod. Úvodní část byla vyrovnaná, soupeř šel i do vedení. Od poloviny třetiny převzal iniciativu domácí tým a do kabin šel s vedením 2:1.

V úvodu druhé části šel Adamov do oslabení o dva hráče. Přesilovku 5 na 3 soupeř využil a srovnal skóre na 2:2. To bylo ale z jeho strany všechno. Za Adamov zvyšoval z úhlu Hanáček, 2x se trefil Klíma a jednou Vorel. O všechny branky třetiny se postaral první útok, ale i ostatní hráli výtečně a nepouštěli soupeře do zakončení.

Třetí část pokračovala tlakem domácích. Góly přidali i ostatní formace. Trefil se Mihok a Anschlag. Adamov hrál s chutí a zasypal soupeře mnoha střelami. Někdy zapomínal bránit, ale v brance stál téměř neprůstřelný Dobeš.

Na hře Adamova bylo znát, že se po dlouhé absenci vrátil do hry mozek nejen prvního útoku, ale celého mužstva Vorel. Hráčům stouplo sebevědomí a každý si sáhl na dno sil při dodržování taktických pokynů. Do sestavy naskočili i dlouhodobě zranění Mihok a Šmahel. Oba předvedli dobrý výkon, který korunovali gólem. Škoda neúčasti Pavla Zubíčka, výsledek mohl být ještě výraznější. Toho ale svými třemi gólovými nahrávkami zaskočil Gistr.

Na obrázku úplně vlevo č. 35 Šmahel, který vsítil 10-tý gól zápasu po sjetí od modré čáry