HOKEJOVÝ ODDÍL uspořádal v sobotu 7.9.2024 již tradičně otevřený Turnaj v tenise.

Do Turnaje se přihlásilo 6 družstev, což bylo o dvě méně než v loňském roce a to vinou různých zranění a operací hráčů. Prezentace proběhla od 10:45 hod. za krásného slunečného počasí. Začátek turnaje byl v 11 hod. dle plánu. Výkony všech zaslouží absolutorium. Úroveň zápasů byla skoro na profesionální úrovni. Favoritů bylo víc. Mezi ně patřili Dolfa-Šišánek, Milan-Márty a nováčci soutěže Roman Dobeš s Martinem Pačovským… První příčku obsadilo po vyrovnaném boji družstvo Dobeš-Pačovský. Kluci vyhráli zcela zaslouženě po perfektním výkonu v celém turnaji.  Nakonec udolali ve finále soupeře Milfait-Šťastný 6:2 Třetí příčka patřila dvojici Dvořák-Kunc. Vyzvednout musím Mašu, který přišel o parťáka (Anču), ale byl jedním z nejlepších hráčů. V turnaji by byl určitě výš mít svého spoluhráče. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Tomáš Milfait-Dolfa po hlasování účastníků.

Na závěr bylo provedeno vyhodnocení turnaje, rozdány ceny a turnaj byl ukončen posezením v dobré náladě.