Góly a asistence za Adamov:

Klíma Pavel (Milfait), Del Favero (Žák), Žák (Del Favero), Kerbler (Žák), Fiala (Milfait) + rozhodující samostatný nájezd Kunc

Zdá se, že nedělní podvečer nám k zápasům vyhovuje. Stále postrádáme pro zranění klíčové hráče Gistra a Zubíčka, avšak kluci makají i za ně. Tentokrát to byla z naší strany ukázka bojovnosti, nasazení a touha po vítězství. K mužstvu se připojila další nová posila, mladá krev, dvaadvacetiletý Tadeáš Del Favero někdejší hráč Warioru Brno. Ten se uvedl gólem a asistencí.

První třetina začala opatrně z obou stran. Nikdo nechtěl udělat chybu jako první. Tu jsme udělali my, ale zanedlouho Klíma po přihrávce Milfaita srovnal. Jenomže v 17-té minutě jsme dvakrát inkasovali.

V úvodu druhé části snižoval Del Favero po přihrávce Žáka na 2:3. V oslabení 5 na 3 jsme znovu inkasovali. Soupeř byl na koni a náhodně vyhozeným obloučkem, který nikdo nevěděl, najednou vyplaval puk před osamoceného hráče Březiny a ten zvyšoval již na 2:5. Tři minuty před koncem třetiny vykřesal jiskřičku naděje Žák po přihrávce Del Favera.

Do závěrečné části jsme šli s odhodláním s výsledkem něco udělat. Vše zezadu jistila dobře hrající obrana. Soupeř byl bezradný a měl problémy s rozehrávkou a puk tahali pouze jednotlivci, což byla voda na náš mlýn. Odhodlání a touhu dostat puk do branky předvedl Filip Kerbler, když mu šanci připravil Žák. Snížili jsme na rozdíl jediného gólu a soupeř značně znervózněl. V čase 50:46 se zrodila asi nejhezčí akce zápasu. Milfait s přehledem mazáka naservíroval milimetrovou přihrávku a překrásně z první se trefil Fiala. Srovnáno na 5:5.

Naši kluci odevzdali maximum. Dřeli, bojovali a dokázali otočit téměř prohraný zápas. Hosté se snažili ze všech sil získat všechny tři body. Jejich realizační tým posílal na led to nejlepší co měl, ale nepomohlo to. Zápas šel po remíze do samostatných nájezdů.

Hosté neproměnili ani jeden nájezd, gólman Dobeš je s přehledem vychytal. Za nás se trefil Kunc, který nikdy nezklame a zaslouženě bereme bod navíc. Loňský mistr padl.

Poděkování patří neúnavnému Fans clubu a našim fanouškům.