ZÁPAS BYL KONTUMOVÁN VE PROSPĚCH SPARTAKU ADAMOV Z DŮVODU NEOPRÁVNĚNÉHO STRTU 4 HRÁČŮ SOUPEŘE.

Laviny Blansko - Spartak Adamov 0 : 5

Góly a asistence za Adamov: 3x Žák (2x Novotný, Gistr), Novotný (Žák)

Mužstvo Adamova připomínalo na střídačce název westernu 7 statečných, pouze s tím rozdílem, že hráčů bylo 9 plus gólman. Vedení klubu si bude muset promluvit s některými hráči. Není akceptovatelná omluva, že má někdo rýmečku, kašílek a ostatní výmluvy. Hráči, kteří se zapojili do zápasu si sáhli až na dno sil. Hlavně obránci, kteří hráli pouze na tři hráče. Kdo někdy sportoval, pochopí...

První část začala náporem domácích a v osmé minutě šli do vedení. No a ½ minuty před koncem třetiny zvýšili vedení o dvě branky.

Ve druhé části se nám podařilo v první minutě snížit Žákem po přihrávce Gistra. Hra se vyrovnala, dokonce se nám podařilo soupeře i zamknout v jejich pásmu a hrozili jsme z rychlých brejků. Hra byla jako na houpačce a padali góly na obou stranách.

V úvodu závěrečné části srovnal skóre třetím gólem v zápase Žák. Zlom zápasu nastal v 44 minutě, kde jsme inkasovali dva slepené góly. I v takovém počtu naši hráči ze sebe chtěli vymáčknout maximum, otevřeli jsme hru a soupeř trestal.

Hold došli síly, ale všichni hráči i po prohře zaslouží absolutorium.