Góly a asistence za Adamov: 2x Novotný (Sendler, Vorel), 2x Vorel (2x Sendler), Kerbler (Klíma Josef), Zubíček (Milfait), Sendler (Vorel), Klíma Pavel (Zubíček)

            Odvěký rivalové Blansko a Adamov. Již toto slibovalo zajímavou podívanou. Kdo se přišel podívat, určitě nelitoval. V obou týmech nastoupili vynikající hráči a to bylo zárukou kvality zápasu. Jedna hezčí akce střídala druhou a to vše pod dohledem pana Marka Černého. Ti, co se nepřišli podívat, můžou se přesvědčit o kvalitě zápasu ve videoreportáži na infokanále, kterou jako již tradičně okomentuje paní Alena Horáková.

            V úvodní části jsme šli do vedení. Hra byla vyrovnaná, ale naši hráči lépe kombinovali. Obzvlášť trojka Sendler-Vorel-Novotný, kteří se podíleli 5-ti góly na vítězství. Před koncem třetiny našel překrásnou přihrávkou Josef Klíma Kerblera a ten z první proměnil. Zde by mohli čerpat podněty i ligové mančafty.

            V druhé části Blansko snížilo, ale třemi góly v řadě jsme sebrali soupeři vítr z plachet. Soupeř se snažil otočit průběh zápasu, vstřelil i další gól. V této části začal hrát vabank, ale to se mu vymstilo. Novotný a Vorel kontrovali a to v našem oslabení. Stav po druhé části byl 2:7 v náš prospěch.

            V závěrečné části domácí zkoušeli otočit vývoj zápasu a to všemi způsoby. Hra se přitvrdila a to nejenom na ledě. V oslabení jsme inkasovali. V této části bylo domácí mužstvo jasně lepší, zatlačili nás do defenzivy a podařilo se jim vsítit další gól. Zde se ujal taktovky Zubíček, který překrásným pasem našel Pavla Klímu, který jel sám na brankáře. Ten sice chytal výborně a zlikvidoval spoustu šancí, tak na tento nájezd byl krátký. Tímto gólem jsme definitivně zlomili odpor soupeře a zaslouženě jsme vyhráli.

            Složení jednotlivých řad ještě nebylo optimální, ale hráči ukázali, že jsou schopni hrát efektivní i efektní hokej. V případě tohoto složení v zápasech by naše mužstvo mohlo útočit na titul. Pro zranění nám ještě chyběli čtyři hráči. Doufám, že do posledního zápasu nastoupíme v kompletním složení a předvedeme znovu pěknou podívanou.