Gól a asistence za Adamov: Klíma Josef / Kunc

               První zápas sezóny jsme zahájili proti úřadujícímu mistrovi. Sice s jednou posilou, ale s absencí našich lídrů, které nepustili služební povinnosti. Ale i tak jsme předvedli dobrý výkon, hlavně v první třetině, kde jsme hráli vyrovnaný zápas. Mohli jsme jít do vedení v přesilovce 5 na 3, ale na žádný tlak jsme se nezmohli. Pak soupeř vsítil po našich tečích, dali jsme si vlastní branku.

               V druhé části náš gólman vyhodil puk za plexi a soupeř v přesilovce trestal. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, Ráječtí lépe kombinovali a napadali. Po hrubce při rozehrávce jsme inkasovali podruhé.

               Ve třetí části vykřesal jiskřičku naděje Klíma Josef. Celou akci založil Kunc, který si pohrál s Rájeckou obranou a poslal puk před prázdnou branku a bylo 3:1. V dalším oslabení jsme znovu inkasovali a bylo po nadějích. Na závěr znovu v oslabení pečetil mistr výhru.

               V zápase nás poškodil rozhodčí, který neuznal náš regulérní gól. Zápas by se mohl vyvíjet jiným směrem. Dále nás srazili hry v oslabení, kde jsme 3x inkasovali. Posledním důvodem prohry je střelecká impotence.

Jan Hanáček se vrátil do sestavy po dlouhodobém zranění a jeho přítomnost byla znát