Góly a asistence za Adamov: Kolenáč (Thoř), Zubíček (Milfait)

Duel sliboval vyrovnaný zápas. Hosté vstoupili do zápasu ve velkém stylu a na začátku utkání si vytvořili tlak i šance. Ty ale zlikvidoval Dobeš. Po úvodním tlaku se hra vyrovnala. Domácí Adamov nedokázal využít vyložené gólové šance. Z mnoha příležitostí se trefil pouze navrátilec do sestavy Kolenáč.

Druhá část pokračovala se stejným scénářem. Rozdíl byl pouze v tom, že góly dával soupeř. Druhou třetinu vyhrál 0:3. Zlom zápasu nastal po další nevyužité šanci Adamova. Juřena jel sám na brankáře hostů, neproměnil a z protiútoku soupeř zvýšil na 1:2. Čtyři minuty před koncem třetiny musel tento hráč po nárazu do plexi za brankou odstoupit pro tržnou ránu na čele. Aby smůly nebylo málo, tak rozhodčí odpískal za běžné hákování trestné střílení, které soupeř proměnil.

Na začátku třetí části soupeř přidal další gól, ale jiskřičku naděje vykřesal Zubíček po přihrávce Milfaita. Zranění Juřenu komplikovalo složení útoků. Nepomohla ani hra na dvě pětky. Po otevření obrany a pokusu o zvrat zápasu soupeř skóroval ještě jednou.

Největším problémem hráčů Adamova bylo nevyužívání vyložených šancí a rozehrávka.

Hokej je tvrdá hra. Juřena po nárazu do plexi.