Góly a asistence za Adamov: Synek (Nečas), Del Favero (Kerbler), Malý (Kilián), Milfait (Vágner), Podborský (Kerbler)

            Zatím ani jedno mužstvo v soutěži nevyhrálo. To slibovalo atraktivní souboj o první body. Kdo přišel, nelitoval. Mnoho gólů, pěkné akce, …

První část zápasu jsme ovládli výsledkově my. Svůj první gól v OP vsítil Synek, skrytou střelou spoza obránce do horního rohu bezmocného brankáře. Soupeř byl vyrovnaným protivníkem s mnoha šancemi. Nedokázal je ale proměnit a do kabiny jsme šli s dvoubrankovým vedením.

            Ve druhé části nastala pohroma. Soupeř začal více bruslit a kombinovat a my jsme nestačili reagovat a všude nám chyběl krok. Třetina skončila 4:0 a to rozhodlo.

            Do poslední části jsme nastoupili s odhodláním otočit výsledek zápasu. No ale bez bruslení to nejde. Domácí vsítili další dva góly… Jiskřičku naděje vykřesal nejmladší hráč soutěže malý v našem oslabení. Ale soupeř kontroval a znovu odskočil. V závěru byl soupeř pod velikým tlakem, ale z něho jsme vytěžili pouze dva góly. Šancí bylo dost, ale nebylo sil.

            Pozitivní je, že bodovali všichni hrající nováčci. Na zápas se nás sešlo pouze 12 a to není dobrý počet. ze základní sestavy nám chybělo 10 hráčů. Stále nebodoval lídr loňského bodování Žák. Dobře se předvedl Malý směrem dopředu, ale rezervy jsou ve hře do obrany. Velice kvalitní výkon předvedl v obraně hrající Vágner.