HOKEJOVÝ ODDÍL uspořádal v sobotu 2.9.2023 již tradičně otevřený Turnaj v tenise.

Do Turnaje se přihlásilo 8 družstev, což bylo o dvě víc než v loňském roce. Prezentace proběhla od 11:00 hod. a za krásného slunečného počasí přišli soutěžící plni síly a odhodlání. Začátek narušil pozdní příchod některých nahlášených dvojic, někteří nedorazili vůbec. Příští rok budou stanoveny striktní podmínky prezentace a nezodpovědní přijdou zkrátka. O termínu ví všichni dlouho předem, tak nebudou povoleny žádné výjimky! Muselo se improvizovat a nahrazovat tyto nedisciplinované soutěžící a z toho důvodu se začínalo později, než byl předpoklad. Finálový zápas se dohrával za šera. Hned v úvodním zápase se zranil Pospa a zdravotní indispozice zaskočila Karlose. Ale výkony všech, zaslouží absolutorium. Úroveň zápasů byla skoro na profesionální úrovni. Favoritů bylo víc. Mezi ně patřili Dolfa-Šišánek, Milan-Márty… První příčku ale obsadilo družstvo Anča-Mašina. Od této dvojice nikdo nečekal vítězství, protože ještě tento turnaj nehráli. Ale vyhráli zcela zaslouženě. Po celý průběh prokazovali nejvyrovnanější výkony. Finále si zahráli s duem Milan-Márty a byl to boj o každý milimetr. Nakonec udolali soupeře nejtěsnějším rozdílem 6:5. Třetí příčka patřila dvojici Dolfa-Šišánek. Vyzvednout musím Dellka, který přišel o parťáka hned po prvním zápase, pak k němu nastoupila mladá posila Lukáš, který musel ale dřív odejít a následně dostal třetího parťáka. Škoda, kdyby měl stálého partnera, skončil by v turnaji určitě na vyšších příčkách. Nejlepším hráčem byl zvolen Milan Dvořák.

Na závěr bylo provedeno vyhodnocení turnaje, rozdány ceny a turnaj byl ukončen posezením u ohně v dobré náladě.