Góly a asistence za Adamov:

Žák (Vorel), Vorel (Žák), Toufar (Thoř, Milfait)

            Do zápasu s loňským medailistou jsme vstoupili velice dobře. Ujali jsme se vedení gólem Žáka po přihrávce Vorla. Soupeř sice vyrovnal, ale odpověď přišla téměř okamžitě z hokejky Vorla. Předváděli jsme dobrou hru s rychlými protiútoky. Soupeř nevěděl, jak na náš tým hrát. Po další bleskové akci po ose Milfait, Thoř a Toufar, posledně jmenovaný vsítil třetí gól. Do 17-té minuty jsme hráli tento hokej. Pak si naši hráči vybrali chvilku volna s myšlenkami na kabinu a odpočinek. To se ale vymstilo. Do konce třetiny soupeř srovnal.

            Do druhé části hráči Zastávky nastoupili jako vyměněný a z našich chyb těžili a za třetinu vsítili pět branek a bylo po zápase. Poslední část byla věrnou kopií prostřední části. Naši hráči nedodržovali pokyny, které v kabině po první a druhé třetině dostali a podle toho i zápas skončil.

To nesnižuje kvalitu soupeře. Ten hrál pohledný hokej plný kombinací, přihrávek a střel.