Góly a asistence za Adamov: 2x Žák (2x Klíma Pavel a Kilián), Klíma Josef (bez asistence)

Zdálo se, že do Vyškova odjedeme s větším počtem hráčů. Jenomže v pátek přišli dvě omluvenky a v sobotu další. Proti soupeři, který hrál naposledy Krajský přebor a na střídačce se tlačili tři pětky, tři náhradníci a dva gólmani, bez šance na úspěch. Nakonec jsme naskočili na led s 9ti hráči a od druhé třetiny se přidal desátý. Někteří hráči nastoupili s drobnými šrámy, ale bojovali všichni a nechali na ledě srdíčko.

Na úvod si soupeř vytvořil velký tlak a ve třetí minutě jsme inkasovali v průběhu 24 vteřin dva góly. Tlak pokračoval, ale do gólových šancí se dostával sporadicky. Mezi 12tou a 13tou minutou udeřil soupeř znovu v průběhu 39 vteřin znovu vsítil dva góly. V 16té minutě jsme snížili po pěkné akci Josefa Klímu.

Druhá část byla vyrovnanější. Mladíci bruslili, kombinovali, ale vše v místech, kde neohrožovali naši branku. Naše obrana vytlačovala útočníky soupeře do rohů odkud se góly nedávají. My jsme vyráželi do rychlých brejků. Zejména Žák dělal vrásky soupeři, který si s ním nevěděl rady. Zdvojoval ho a snažil se ho zastavit nedovoleným způsobem a provokacemi.

V závěrečné části jsme skórovali pouze my. Do vyložených šancích se ještě dostal Pavel Klíma, Žák nastřelil tyčku a Mihok mohl dávat do odkryté branky, ale spoluhráč si ho nevšiml. Za zmínku stojí nádherný bodyček ala Machač v podání Juřenu.