Branky a asistence za Adamov: 3x Žák (2x Zubíček, Klíma P.), Klíma P. (Zubíček)

Nešťastná prohra v posledním zápase roku.

Do Vyškova jsme neodjížděli jako favorité a pouze s deseti hráči v poli . Tolik omluvenek ještě trenér nedostal. Zranění, pracovní povinnosti a řekněme to zcela otevřeně, někteří upřednostnili své pohodlí a v neděli zůstali doma!!! A tak do boje jsme povolali zálohy, které naskočili do zápasu po dlouhé pauze. Zde bylo vidět srdíčko pro Adamov a kolektiv. Za to jim patří velké poděkování a uznání.

            První část byla vyrovnaná, veliká škoda že jsme v závěru v rozpětí minuty a půl inkasovali dva góly.

            Do druhé části jsme nastoupili s pokynem zahustit střední pásmo. To se podařilo. Soupeř se snažil procházet do pásma individuálně, což mu nevycházelo. Poctivě jsme bránili naši modrou čáru a taktika slavila úspěch. Vyráželi jsme do rychlých brejků. Zde zazářil Petr Žák, který zaznamenal hettrick. Do kabiny jsme šli s jednobrankovým vedením.

            V poslední části stáhl soupeř hru na dvě pětky, začal více kombinovat a v 43 minutě vyrovnal. Ve 49 minutě si Pavel Zubíček z přehledem povodil útočníky domácích a nezištnou přihrávkou vyzval Pavla Klímu ke vstřelení gólu. Ten si počínal jako zkušený mazák a našel skulinku nad ramenem gólmana a skóroval. Domácí zvyšovali tempo a podařilo se jim vyrovnat. Z tlaku vytěžil i přesilovku, kterou jsme s vypětím všech sil ubránili. Zdálo se, že si body rozdělíme. Bohužel. 33 vteřin před závěrečným hvizdem po nahození puku od modré na naši branku před kterou bylo pět hráčů, puk proskotačil až do sítě našeho gólmana, který nic neviděl.

I tak patří všem velké poděkování za předvedený výkon a zamyšlení těch, kteří „nemohli“ přijet na zápas.