V sobotu 26.6.2021 se konal na „Sklaďáku“ turnaj v nohejbale trojic Adasped cup 2021.

Počasí v den turnaje bylo jako objednané. Záměr hrát na dvou hřištích znovu nevyšel z důvodu bouřek, které celý týden brzdili práci organizačního výboru. Druhé plánované hřiště bylo až do pátku pod vodou.

Pod dohledem hlavního rozhodčího Bugase a ředitelů Čigina a Kuby se prezentovalo 8 tříčlenných družstev. Následně bylo provedeno rozlosování. Hrálo se systémem každý s každým na dva sety a na základě umístění se pokračovalo systémem 1. - 8., 2. - 7., atd…

Nasazení bylo vysoké, bojovalo se o každý centimetr hřiště. Potvrdilo se to, že koncentrace na zápasy a nepodcenění soupeře je důležité. Překvapil tým PLOTY ve složení Klíma Pavel a Josef s Bugasem. Tento podceňovaný a nenápadný tým se zlepšoval zápas od zápasu a byl postrachem pro všechny favority. Je vidět že nasazení je základem úspěchu a kluci skončili na krásném 2. místě.

Ale všichni bojovali jako lvi. Koneckonců nešlo ani tak o výsledek. Důležité bylo se sejít po dlouhé pauze, zasportovat si, pokecat, … Přišli i diváci všech věkových kategorií, což potěšilo. Všude vládla příjemná a přátelská atmosféra.

Již teď se všichni těší na další ročník 2022.