První posilou je Ondra Synek (1997), pokračovatel rodu našeho věčněkapitána Petra Kubíčka. Po strýci zdědil i číslo 22, které bude určitě nosit s hrdostí. Hokej nikdy závodně nehrál, ale svou pílí a touhou něco dosáhnout se po trénincích vypracoval ve velni slušného hráče s výbornou střelou zápěstím a šikovnýma rukama. Jeho postava ho předurčuje ke hře tělem. Je typ sportovce, který když se začne věnovat čemukoliv, všechno zvládne. V současnosti hraje amatérskou Náměšťskou hokejovou ligu, kde patří k tahounům mužstva. Potřebuje získat především zápasové zkušenosti z vyšší soutěže a určitě bude platným hráčem. Do kolektivu zapadl již dávno, pravidelně s námi trénuje. Těšíme se na tebe a ať se Ti daří.

Dalším do party je Petr Tichý (1995). Tomu zase hodil laso Ondra Synek a domluva s vedením oddílu již byla celkem jednoduchá, protože hokej má stále rád. S hokejem začínal v Kometě Brno. V mládežnických soutěžích prošel i jiné oddíly jako Warrior Brno, Břeclav a nakonec zakotvil v Technice Brno. S vrcholovým hokejem musel skončit ve starším dorostu kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům se zády. Začal se věnovat studiu a vystudoval vysokou školu. Hokeji se věnoval pouze jako hobík. Věříme, že po pár trénincích se do toho Petr zase určitě dostane a bude platným hráčem. Hokej je jako jízda na kole, to se nedá zapomenout. Přejeme mu hodně úspěchů a rychlou aklimatizaci. Vybral si číslo 16.

Posledním do party a zároveň i nejmladším je Lukáš Malý (2006)! Je hráčem Komety Brno a bylo mu schváleno dvouleté hostování a možným následným přestupem. Doufáme a všichni hráči mu určitě pomůžou k rychlé adaptaci na mužský hokej. Přece jenom na mládežnické úrovni se hraje jiný styl hokeje. Lukáš se snaží sám připravovat a přepnout na jiný styl hokeje tím, že v Brně chodí s našimi hráči trénovat, aby získal návyky.

Vybral si dres s číslem 34, který naposledy oblékal současný trenér.